Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3838
Stary 07.12.2009, 13:34
Paradoks Skorży:

1) to najlepszy trener w Polsce bo mając kadrę 28 piłkarzy, z których SZEŚCIU (w formie jaką dziś wszyscy z 28 prezentują) by znalazło miejsce w podstawowej 11 każdej polskiej drużyny, jesteśmy na czele, a to rzeczywiście duża zasługa trenera, że mając słabych piłkarzy, mamy pierwsze miejsce i przewagę!

2) ale to też zasługa trenera, że po dwóch latach, z tej 28 osobowej kadry, tylko 6 piłkarzy jest w stanie powalczyć o ligę mistrzów... do tego przynajmniej jeden z nich pewnie zostanie sprzedany zimą... a kolejny wiosną bo potrzeba klubowi pieniędzy...

Z jednej strony Skorża to dobry trener bo odkąd objął Wisłę to rządzi ona w lidze, z drugiej w składzie jest coraz więcej przeciętnych piłkarzy, którzy nie załapali by się do składów kilku polskich drużyn (Ćwielong z duetem Grosicki-Frankowski by nie powalczył... a Jaga to kandydat do spadku, Burliga nie przekonał do siebie działaczy ŁKSu DRUGOLIGOWEGO a i tak żaden z młodych graczy nie może go wygryźć z pierwszej ławki). Za czy przeciw Skorży? Czyba przeciw... bo mimo, iż odstajemy od ligi jako całej, to w bezpośrenich starciach Legia czy Lech jest od nas lepsza bo ma lepszych piłkarzy na kilku pozycjach.