Ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Wisła zmierzy się z Zagłębiem Lubin w Sosnowcu bez udziału publiczności (kara Komisji Ligi). Po spotkaniu z Ruchem mamy 5 oczek przewagi nad Legią i 8 nad Lechem oraz Ruchem Chorzów.
Zagłębie Smudy jest nisko w tabeli, ale nie jest to tak słaba ekipa jak z początku sezonu (4:1 dla Wisły). W ostatnim meczu zremisowali 0:0 z Legią Warszawa (Dziękujemy

). Podobnie jak w Wiśle są tam kontuzje. Z Wojskowymi nie zagrało pięciu graczy, a jeszcze wypadł Traore (może zagra). W zespole Macieja Skorży oprócz Głowackiego, Sobolewskiego, Garguły, Singlara i Pawła Brożka zabraknie pauzującego za kartki Juniora Diaza.
Myślę, że wygramy 2:0 lub 3:1
