Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.12.2009, 13:31. [17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00
Ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Wisła zmierzy się z Zagłębiem Lubin w Sosnowcu bez udziału publiczności (kara Komisji Ligi). Po spotkaniu z Ruchem mamy 5 oczek przewagi nad Legią i 8 nad Lechem oraz Ruchem Chorzów.

Zagłębie Smudy jest nisko w tabeli, ale nie jest to tak słaba ekipa jak z początku sezonu (4:1 dla Wisły). W ostatnim meczu zremisowali 0:0 z Legią Warszawa (Dziękujemy). Podobnie jak w Wiśle są tam kontuzje. Z Wojskowymi nie zagrało pięciu graczy, a jeszcze wypadł Traore (może zagra). W zespole Macieja Skorży oprócz Głowackiego, Sobolewskiego, Garguły, Singlara i Pawła Brożka zabraknie pauzującego za kartki Juniora Diaza.

Myślę, że wygramy 2:0 lub 3:1
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując