|
Zreszta u nas kazdy grajek jak mu sie kontrakt koczy to zaczyna lepiej grac, Zieniu wszyscy wieszali na nim psy ze wolny ze niewidoczny ze powinien odejsc, pod koniec sezonu zagał ze 2 dobre mecze i płacz na forum ze takiego grajka puscilismy. Z Baszczem było to samo ze za wolny, ze przyszła na niego pora, ze Rybus miotał nim w lewo i w prawo, koniec kontraktu troche lepiej pograł i odrazu płacz na forum.... Teraz bedzie tak z Cantoro.... No prosz...;/
Powód: Baszcz ;p
Ostatnio edytowane przez MichauSzczu : 07.12.2009 o godz. 12:22.
|