Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3649
Stary 07.12.2009, 12:21
Profesor rzecz jasna mówi to w euforii, która niewątpliwie mu towarzyszy po kliku zwycięstwach. Co do tego gonienia przez Wisłę?proponuje spojrzeć na tabelę,widać tego profesor nie robi. Poza tym jego wypowiedz świadczy tylko o nikłej wiedzy jaką facet posiada,ba on ewidentnie nie zdaje sobie sprawy co to znaczy grać w pucharach. Musiałby wymienić wszystkich kopaczy,których posiada. Póki co profesor jest na etapie radość z strzału w dychę jak to określił transfer Matusiaka. Zapewne ściągnie trzech,czterech ligowców i będzie wymagał on nich walki o LM.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując