zabawny jest ten pseudo profesorek;D,gdyby tak wyniki zalezaly od stadionow,to za 2 lata z 8 druzyn bedzie Mistrzem Polski

,albo w pucharach grac

,Korona Kielce tez miala grac w pucharach po wybudowaniu nowego stadionu

,minelo ze 4 lata ,i co

?,...dobrze ze za marzenia sie nie placi,bo szybko by stopnial ten majatek profesorka
