Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3648
Stary 07.12.2009, 12:19
zabawny jest ten pseudo profesorek;D,gdyby tak wyniki zalezaly od stadionow,to za 2 lata z 8 druzyn bedzie Mistrzem Polski,albo w pucharach grac,Korona Kielce tez miala grac w pucharach po wybudowaniu nowego stadionu,minelo ze 4 lata ,i co?,...dobrze ze za marzenia sie nie placi,bo szybko by stopnial ten majatek profesorka
Odpowiedz cytując