Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline
#
3647
07.12.2009, 12:18
Swoją drogą to my moglibysmy sprobowac zakontraktowac Szczota za jakas rozsądną kase. Mimo wszystko to jest zawodnik z potencjałem i mysle ze Kirma posadziłby na ławie.
MichauSzczu
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez MichauSzczu