Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3647
Stary 07.12.2009, 12:18
Swoją drogą to my moglibysmy sprobowac zakontraktowac Szczota za jakas rozsądną kase. Mimo wszystko to jest zawodnik z potencjałem i mysle ze Kirma posadziłby na ławie.
Odpowiedz cytując