Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3641
Stary 07.12.2009, 11:05
No cóż profesora fantazja poniosła, już mocarstwowe plany, a jeszcze niedawno murowany kandydat do spadku. Cracovie po tych wielkich zapowiadanych inwestycjach może będzie stać na czołówkę, ale jak na razie na dogonienie Nas, Legii i Lecha szans nie ma.

Niemniej bardzo wesoły człowiek z pana Filipiaka. Jeszcze nie tak dawno płakał, że w tej lidze to nic się nie da zrobić , nie ma miejsca dla poważnych ludzi biznesu itd, a po 1 wygranych Derbach skacze jak dziecko i snuje plany że normalnie Cracovia będzie baty wpuszczać wszystkim w Europie, bo przecież Wisła to już teraz musi ich gonić...

Żałosne to ogólnie, a z drugiej strony fajnie będzie pod koniec sezonu, czy w przyszłym przypomnieć profesorkowi te deklaracje.
Odpowiedz cytując