Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5983
Stary 06.12.2009, 23:19
Ale wracając do TEMATU, mamy szczęście, że zima sobie jeszcze o nas nie przypomniała. Równie dobrze mogło być już -15stopni. Napradę liczę na pierwszy mecz w lipcu/ sierpniu...
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 07.12.2009 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując