pasiaści napisał(a):
|
Na moje oko ludzi ok 700, może więcej. Doping - po prostu rewelacja!
|
Cytat:
|
ja bym określił ilość ludzi na ok 800 - 900, głośno - doping cały czas, w Sosnowcu pasiasto bez dwóch zdań
|
Cytat:
|
Była liczba wyjazdowa 1k, to o 600 więcej, biorąc pod uwagę że nie wszyscy pojechali co byli na Piaście, uważam że było poprawnie w tym temacie.
|
Ja myśle, że przynajmniej 2,5 koła!