Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1466
Stary 06.12.2009, 23:07
pasiaści napisał(a):
Na moje oko ludzi ok 700, może więcej. Doping - po prostu rewelacja!
Cytat:
ja bym określił ilość ludzi na ok 800 - 900, głośno - doping cały czas, w Sosnowcu pasiasto bez dwóch zdań
Cytat:
Była liczba wyjazdowa 1k, to o 600 więcej, biorąc pod uwagę że nie wszyscy pojechali co byli na Piaście, uważam że było poprawnie w tym temacie.
Ja myśle, że przynajmniej 2,5 koła!
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując