Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#417
Stary 06.12.2009, 22:50
Ważna wygrana i tyle co do samego meczu.
Natomiast jedno spostrzeżenie co do ostatnich 30 minut. Jak dla mnie pokazały one że problem jest w zawodnikach. Bo do 60 minuty wyglądało to tak jak do tej pory czyli nijak. I nagle nasi nauczyli się grać, potrafili zagrać agresywnie, wymienić kilka podań w końcu zawodnicy zaczęli pokazywać się do gry mimo iż właśnie stracili bramkę. Pokazali że jak im się chce to potrafią.

Druga sprawa to gra bez Pawła Brożka. Może nie zauważyłem ale Patryk już nie wyma..... tak często rękoma, wiadomo że zawsze zawodnicy mają jakieś uwagi ale jednak te ciągłe pretensje Brożka o wszystko były drażniące. Oczywiście Paweł będący w formie to jeden z lepszych zawodników w lidze ale w ostatnich spotkaniach bardziej przeszkadzał niż pomagał.

Niektórzy na forum to powinni sobie poczytać swoje wpisy w trakcie spotkania bo są one zabójcze.
A i jeszcze pan Niedzielan który myślał że zostanie bohaterem a jak dla mnie to jest pośmiewiskiem. Podniecił się tą bramką niesamowicie.
Odpowiedz cytując