Wyświetl pojedynczy post
Kao
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#414
Stary 06.12.2009, 22:41
Cantoro to mnie zaskoczył dzisiaj. Widać, że w drużynie musi być ktoś starszy, trzymający resztę za pysk. Kto wie, czy to nie był mecz wart rocznego kontraktu dla Mauro.

Diaz lepiej czuje się na boku - zawodnik sam tak uważał i dzisiaj było przyjemnie patrzeć, jak hasa.

Pietii pokory się przydało, dzisiaj zagrał najlepszy mecz w Wiśle (nie liczę rewanżu z Barceloną).

No szkoda, że z parchami się tak nie zawzięliśmy, ale z takim pokładem ambicji, wyleczonymi zawodnikami i dwoma transferami rozjedziemy ich w pył.
Odpowiedz cytując