Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 06.12.2009, 21:04
Cytat:
Frustracji na forum? Czy Ty nie widzisz człowieku, że oprócz (brawa jeszcze raz, bo co dobre trzeba chwalić) ostatnich 20 minut to przez cały mecz znowu grali PIACH? I że z taką grą na wiosnę oklep z Lechem, Legią i pejsami znowu "pewny"? A strach pomyśleć co będzie jak trafimy w el. LM na jakieś FC kazachskie leszcze, przy takiej grze jak dzisiaj do 70 minuty "powodzenie" pewne.
Pokaz mi chlopie team w Polsce, co przez cale 90 gra jakis kosmiczny futbol, non stop cisnac przeciwnika

niektorym to sie w dupach poprzewracalo!
Odpowiedz cytując