Spokojnie, jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz... Skorża dzisiejszym meczem trochę zmazał z siebie winę po ostatnich meczach i dzisiaj faktycznie było w nim widać więcej lwa niż baranka bo coś tam dzisiaj szalał przy lini. W przerwie pewnie też ich dobrze zrugał bo na druga połowę wyszli bardziej zmotywowani. Myślę że Maciej czyta to forum i że wziął sobie nasze opinie do serca
