Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 06.12.2009, 18:48
Marcelo miał 2-3 głupie zagrania w całym meczu, ale nie róbcie z niego cyborga (może mieć słabszy dzień). Zagrał na dobrym poziomie (jak zawsze). Poza tym Gra z Jopem nie należy do najprzyjemniejszych:
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując