Ogryzek napisał(a):

Polonia Warszawa - Korona - 1-1 - pierwsze potknięcie Bakero.
No ale ocenę jego pracy będzie można zrobić dopiero po rundzie wiosennej. Zobaczymy jak myśl szkoleniowa z Hiszpanii w wykonaniu rodowitego (Katalończyka?) zaimplementuje się w Polsce. Bo w wykonaniu "naturalizowanego" Hiszpana J.Urbana z Legii już znamy
|
Myśl szkoleniową to moze i Bakero ma, ale jak nauczyc gry krótką piłka takich drewniaków dla których technika to coś ,co tylko widzieli w TV przy okazji ogladania Ligi Mistrzów