Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3624
Stary 06.12.2009, 18:11
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Polonia Warszawa - Korona - 1-1 - pierwsze potknięcie Bakero.
No ale ocenę jego pracy będzie można zrobić dopiero po rundzie wiosennej. Zobaczymy jak myśl szkoleniowa z Hiszpanii w wykonaniu rodowitego (Katalończyka?) zaimplementuje się w Polsce. Bo w wykonaniu "naturalizowanego" Hiszpana J.Urbana z Legii już znamy
Myśl szkoleniową to moze i Bakero ma, ale jak nauczyc gry krótką piłka takich drewniaków dla których technika to coś ,co tylko widzieli w TV przy okazji ogladania Ligi Mistrzów
Odpowiedz cytując