Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 06.12.2009, 18:01
Po straconej bramce ,myślałem że znów przegramy , ale filmowa akcja z Piotrem Brożkiem ,wyrównanie niezawodnego Marcelo (to nasz najwazniejszy piłkarz nie tylko w obronie jak widać ,bodaj 5 ty gol) i fenomenalny przeglad pola Diaza to bylo cos po czym napewno znow notowania Skorży wzrosły.
Na duzy plus dzis Marcelo,Diaz i Cantoro ,ktory mimo tego zanim ruszy do pilki buksuje 1 sekunde w miejscu to mial kilka dobrych zagran

PS: Z TAKIM ZAANGAZOWANIEM GDYBY WISŁA ZAGRAŁA W DERBACH ,NA PEWNO BYSMY NEI PRZEGRALI
Odpowiedz cytując