Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 06.12.2009, 17:59
Mi się dziś wszystko podobało - defensywne i asekuracyjne 4-5-1 (w koncu to był wyjazd na 3 drużynę w tabeli), klincz w 1 połowie i wpuszczenie Łobodzińskiego i Boguskiego na zmęczonego przeciwnika.
Podoba mi się, jak zareagowała drużyna po wtopach z Legią i Cracovią.

Wystarczy popatrzeć jak grał Piotrek Brożek przed zjebą jaką dostał od Skorży, a jak grał dziś - klasa, jeden z najelpszych na boisku, najlepszy jego mecz w sezonie. To jak dogonił Niedzielana w 2 minucie to aż nie mogłem uwierzyć.

Skorża zadanie " postawić drużynę na nogi, i wstrząsnąć gwiazdkami" na razie wykonuje więcej niż dobrze: posadził Pawła Brożka na ławie, posadził Łobodzińskiego, opieprzył Piotra Brożka i efekty są widoczne gołym okiem..

Zobaczymy jak dalej.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....