Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16738
Stary 06.12.2009, 17:20
Szarny napisał(a):Wyświetl post
4 lata temu też tuż przed sprawą kontraktu grał super, był najlepszy w drużynie i wogóle. Co było po podpisaniu wszyscy pamiętamy. Lepiej sobie ładnie podziękować i nie podejmować głupich decyzji.

no tak ale nie mowie o przedluzeniu dlugim, pol roku z opcja przedluzenia o kolejne pol Mauro to Mauro
Groundhopper
Odpowiedz cytując