Szarny napisał(a):

|
4 lata temu też tuż przed sprawą kontraktu grał super, był najlepszy w drużynie i wogóle. Co było po podpisaniu wszyscy pamiętamy. Lepiej sobie ładnie podziękować i nie podejmować głupich decyzji.
|
no tak

ale nie mowie o przedluzeniu dlugim, pol roku z opcja przedluzenia o kolejne pol

Mauro to Mauro
