Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3812
Stary 06.12.2009, 17:13
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
ale jak przegraliśmy to przegrał Skorża, nie piłkarze...
a jak przegrywalismy to przegrywali wszyscy jak wygrywamy wygrywaja pilkarze moim zdaniem poprostu nasz trener nie wnosi za duzo do druzyny, ale tak bylo juz z poprzednimi trenerami czesto. Chodzilo zawsze o to zeby nie zepsuc tak dobrej druzyny, niektorym nawet to sie nie udawalo Jedynym od czasu Kaspra, ktory cos wnosil byl Petrescu, ale jak skonczyl wiemy..
Groundhopper