kubamusial napisał(a):

|
ale jak przegraliśmy to przegrał Skorża, nie piłkarze...
|
a jak przegrywalismy to przegrywali wszyscy

jak wygrywamy wygrywaja pilkarze

moim zdaniem poprostu nasz trener nie wnosi za duzo do druzyny, ale tak bylo juz z poprzednimi trenerami czesto. Chodzilo zawsze o to zeby nie zepsuc tak dobrej druzyny, niektorym nawet to sie nie udawalo

Jedynym od czasu Kaspra, ktory cos wnosil byl Petrescu, ale jak skonczyl wiemy..