Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kubamusial
Member
Od: 02.2005
Skąd: KR
Offline
#
3811
06.12.2009, 17:08
ale jak przegraliśmy to przegrał Skorża, nie piłkarze...
KOPER
kubamusial
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubamusial
Znajdź inne posty napisane przez kubamusial