|
Musze przyznac ze tez strasznie denerwowalem sie w czasie meczu i rzucalem ****ami na lewo i prawo, ale to co odejabliscie w tym temacie przeszlo juz wszelkie granice dobrego smaku. Najpierw masowe uzalanie sie i wyzwiska na poziomie 12latkow a teraz, ze wielki mecz i wychwalanie pod niebiosa. A ty element daj sobie spokoj z tymi dniami konia bo to juz zalosne jest. Pilarz ze 2 strzaly wybronil i to w sam srodek lecace.
Poziom sedziowania o dziwo dobry - zdenerwowala mnie tylko kartka dla Alvareza. Albo jest faul i wolny dla Wisly albo bez faulu i rog. Innej mozliwosci nie ma.
|