Afgan1906 napisał(a):

|
No to teraz kazdy moglby w zasadzie postawic u buka dorobek zycia, ze Wisla juz sie nie podniesie, jak zawsze w tym sezonie po stracie gola
|
Ja tam w przeciwienstwie do wielu osob na tym forum zawsze wierze w Wiselke i nie opluwam pilkarzy i trenera za wczasu, przegrywali 1-0, postawilem na nich u buka po ladnym kursie i troche sie wygralo
