Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 06.12.2009, 16:07
ten Jop to juz mnie do szału doprowadza! ;/ gra jak amator , popełnia 3 razy tyle błędów co Mariusz w najgorszych meczach i teraz tez ładnie Andrzeja popilnował... POZBYĆ SIĘ GO JAK NAJSZYBCIEJ TRZEBA!
Powód: litery
Ostatnio edytowane przez MatixNH : 06.12.2009 o godz. 16:08.
Odpowiedz cytując