|
ten Jop to juz mnie do szału doprowadza! ;/ gra jak amator , popełnia 3 razy tyle błędów co Mariusz w najgorszych meczach i teraz tez ładnie Andrzeja popilnował... POZBYĆ SIĘ GO JAK NAJSZYBCIEJ TRZEBA!
Powód: litery
Ostatnio edytowane przez MatixNH : 06.12.2009 o godz. 16:08.
|