|
wg mnie Ruch wcale od nas nie gra lepiej, przeciez oni tez totalną padake prezentuja, wiec nie wiem czym wy sie tutaj zachwycacie. Mieli z 2 akcje dosyc zreszta przypadkowe, a tak to nic. Po ostatnich meczach to nie powiem zeby Wisła grała totalnie zle, raczej srednio..
|