Ale co wy chcecie...jaki styl? Przeciez tym pilkarzom brakuje umiejetnosci(pomijam juz kwestie taktyczne) do zaprezentowania czegokolwiek. Parodia jest tez fakt, ze mimo tego wszystkiego, Wisla gra najlepsza pilke w Polsce

...a to mowi gdzie my jestesmy jako liga w Europie.