tu sa najlepsze trasmisje i bedzie Wisla vs Ruch najlepszej jakosci jakie dotad widzialem w necie:
http://tomciotv.dbv.pl/news.php trzeba miec zainstalowanego SopCasta i uzywac przegladarki explorer.
Pozdawiam .....piekne leci teraz liga holenderska , a po Ajaxie nasza Wiselka!!!