Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2082
Stary 06.12.2009, 13:53
tu sa najlepsze trasmisje i bedzie Wisla vs Ruch najlepszej jakosci jakie dotad widzialem w necie:
http://tomciotv.dbv.pl/news.php trzeba miec zainstalowanego SopCasta i uzywac przegladarki explorer.
Pozdawiam .....piekne leci teraz liga holenderska , a po Ajaxie nasza Wiselka!!!
Odpowiedz cytując