Pawełek - Alvarez Diaz Marcelo Pi.Brożek - Ćwielong Cantoro Jirsak Kirm - Małecki Boguski
Moim zdaniem optymalny skład.Lepiej nie ryzykować występu Jopa - po co dać Ruchowi kolejnego snajpera

Boguski też moim zdaniem powinien już zagrać więcej , ewentualnie zmiana w trakcie meczu.
Myślę , że jeżeli siądziemy na Ruchu od początku to będzie dobrze
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..