Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
timmdorf
Banita
Od: 10.2009
Offline
#
3622
06.12.2009, 11:56
Wczoraj trochę kolejka cudów. Mecz w Wodzisławiu był albo ustawiony albo naprawdę nasi sędziowie są tacy słabi, w Bełchatowie 90 minuta i kontrowersyjny karny dla GKS-u.
---
galeria Cracovia - Śląsk
http://www.waszapilka.pl/galleries,174
timmdorf
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez timmdorf