Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3619
Stary 06.12.2009, 01:35
Jakby nie nasze wczesniejsze wpadki tylko zamiast tego np z remisy z Legia ,Amika i Cracovia to wdząc jak slaba jest konkurencja juz przed zimą nasza przewaga puktowa powinna byc duza

jutro jest kolejna okazja uciec Legii na 5 a Amice na 8.

kopacze niech wkoncu pokazą ze maja choc troche walki i ambicjii/
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując