|
Jakby nie nasze wczesniejsze wpadki tylko zamiast tego np z remisy z Legia ,Amika i Cracovia to wdząc jak slaba jest konkurencja juz przed zimą nasza przewaga puktowa powinna byc duza
jutro jest kolejna okazja uciec Legii na 5 a Amice na 8.
kopacze niech wkoncu pokazą ze maja choc troche walki i ambicjii/
|