Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5390
Stary 05.12.2009, 23:41
Ale przecież bramka się licz temu co uderza a nie po kim się prześliźnie chyba żeby jakoś drastycznie zmieniła kierunek lotu. A poza tym w TV była jedna powtórka która pokazywała idealnie kto strzelał ale jeszcze jej nie widziałem w sieci.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując