|
Ale przecież bramka się licz temu co uderza a nie po kim się prześliźnie chyba żeby jakoś drastycznie zmieniła kierunek lotu. A poza tym w TV była jedna powtórka która pokazywała idealnie kto strzelał ale jeszcze jej nie widziałem w sieci.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|