Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12807
05.12.2009, 23:14
Mam problem z JDownoladerem. Chcialem sciagnac plik z rapida, na liscie link jest aktywny, ale sie nie sciaga...
Klikam na ikonke "play", ale po kilku sekundach sie wylacza. Wie ktos co jest nie tak ?
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW