Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5379
Stary 05.12.2009, 21:35
Moje typy z poprzedniej strony na niższe ligi angielskie ładnie weszły i trochę się dorobiłem. Szkoda kolejnego niewygranego wyjazdu Jagi, to byłbym jeszcze bardziej w przód, ale cóż- c'est la vie ****a mać

Dobrze, że nie zdążyłem zagrać na Vancouver, bo widzę, że trochę im nie idzie
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując