Moje typy z poprzedniej strony na niższe ligi angielskie ładnie weszły i trochę się dorobiłem. Szkoda kolejnego niewygranego wyjazdu Jagi, to byłbym jeszcze bardziej w przód, ale cóż- c'est la vie ****a mać
Dobrze, że nie zdążyłem zagrać na Vancouver, bo widzę, że trochę im nie idzie
