Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12800
Stary 05.12.2009, 17:57
Kibicka napisał(a):Wyświetl post
to ja mam pytanko tylko nie wiem za bardzo jak sformułować...hmm
Otóż mam tabelke i mam w niej zrobić napisy poziome i pionowe, noi nie wiem jak zrobić pionowe:(
Zrozumiał ktoś o co mi chodzi?
Ale w czym Wordzie czy Excelu?
,
Odpowiedz cytując