Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12797
Stary 05.12.2009, 16:14
Jeszcze jedno pytanie.

Mam Erę MIX. Pare miesięcy temu kapnęłam się, że mam darmowe smsy do jednego numeru. Wcześniej kombinowałam coś z taryfami i pakietami i pewnie wtedy sobie to ustawiłam, ale niestety nie za bardzo pamiętam co to był za pakiet. Niedawno te smsy przestały być darmowe i za cholerę nie wiem, jak je od nowa ustawić. To nie mógł być żaden pakiet typu 1000 smsów czy coś, bo ustawiłam to jakoś na wiosnę i raczej każda ilość smsów dostępna w pakietach byłaby za mała. Są jakieś pakiety czasowe, na pół roku czy coś? Ma ktoś pojęcie, jaka to mogła być opcja?
Odpowiedz cytując