
rasista !

A na poważnie: Wisła z 78 roku się chyba prędko nie powtórzy, a dzisiaj polscy grajkowie za dużo żądają kasy, a proste kopnięcie piłki (i celne) sprawia kłopoty nawet reprezentantom. Skazani jesteśmy na razie na obcokrajowców, bez nich nie będzie nawet pucharów (awansu do pucharów). Skorża zdaje sobie z tego sprawę. W słynnej wypowiedzi, którą oczywiście wszyscy odebrali na odwrót, mówił wyraźnie, że chciałby polskich piłkarzy, że boli go, że takich z odpowiednimi umiejętnościami nie ma, a żądania finansowe są niewspółmierne do umiejętności i w końcu musi szukać tańszych i lepszych piłkarzy za granicą.