Gwiaździsty napisał(a):

|
Dziwię się Wam, że ogladacie jakieś debaty. Przedstawienia dla głodnego ludu. Dowiecie się tego samego o czym juz dawno wiecie. Szkoda czasum i nerwów.
|
oglądam bo mnie interesuje piłka nożna w Polsce i sytuacja, a raczej burdel w niej panujący. Przedstawienia przedstawieniem, liczyłem po cichu na jakąś sensowną wypowiedź i na to, że ktoś tym baranom pciupie.
Ale racje masz. czas stracony
