Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 05.12.2009, 14:55
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się Wam, że ogladacie jakieś debaty. Przedstawienia dla głodnego ludu. Dowiecie się tego samego o czym juz dawno wiecie. Szkoda czasum i nerwów.
oglądam bo mnie interesuje piłka nożna w Polsce i sytuacja, a raczej burdel w niej panujący. Przedstawienia przedstawieniem, liczyłem po cichu na jakąś sensowną wypowiedź i na to, że ktoś tym baranom pciupie.
Ale racje masz. czas stracony
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując