|
Syrenka tez byla cudem Polskiej motoryzacji w czasach socjalizmu, wiec nie widze powodzu zeby kupowac nowe zachodnie samochody.
Piechniczek nie robil by z siebie debila na stare lata, ale nimy mieli nie tegie panowie z pzpnu(celowo z malej litery).
Jak nie lubie PiSiorow tak ta Janik pojechala po nich rowna, Walter tez sie zagotowal niezle. Ale z tego srodowiska pilkarskiego najlepiej mowi Kosecki przynajmniej mialo to sens co mowil.
 ,
|