Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 05.12.2009, 14:31
Syrenka tez byla cudem Polskiej motoryzacji w czasach socjalizmu, wiec nie widze powodzu zeby kupowac nowe zachodnie samochody.

Piechniczek nie robil by z siebie debila na stare lata, ale nimy mieli nie tegie panowie z pzpnu(celowo z malej litery).
Jak nie lubie PiSiorow tak ta Janik pojechala po nich rowna, Walter tez sie zagotowal niezle. Ale z tego srodowiska pilkarskiego najlepiej mowi Kosecki przynajmniej mialo to sens co mowil.
,
Odpowiedz cytując