Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12795
Stary 05.12.2009, 14:03
Kiedy stadion zagłębia lubin ma być oddany do użytku w całości?

Kiedy te 3 trybuny na legi mają skończyć i oddać do użytku?

takie 2 stadionowe pytania

dziękuję Żmijko
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 05.12.2009 o godz. 14:52.
I
Odpowiedz cytując