Grzegorz z Sanoka napisał(a):

klikam na ikoinkę firefoxa i...

że co sam się odinstalował? folder na dysku jest, tylko firefox.exe nigdzie nie ma...
|
byc moze antywirus Ci skasowal plik lub zawias windowsa

Najlepiej i najprosciej przeinstaluj firefoxa .
Powinno byc ok

pzdro