Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12791
Stary 05.12.2009, 12:52
Grzegorz z Sanoka napisał(a):Wyświetl post
klikam na ikoinkę firefoxa i...



że co sam się odinstalował? folder na dysku jest, tylko firefox.exe nigdzie nie ma...

byc moze antywirus Ci skasowal plik lub zawias windowsa
Najlepiej i najprosciej przeinstaluj firefoxa .
Powinno byc ok
pzdro
Odpowiedz cytując