fanfan napisał(a):

|
Ja bym jeszcze poszukał w Afryce. Jest tam wielu utalentowanych młodych piłkarzy którzy chcą się wyrwać z swojego kontynentu i zrobić karierę .
|
A ja nie.
Zaraz będą płacze, jaki to ja rasista, ale nie chciałbym, aby na Wisłę można było powiedzieć "czarno-czarni", nawet kosztem LM.