Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5981
Stary 05.12.2009, 11:20
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
To nawet pół konstrukcji dachu nie jest...
Nie łap mnie za słówka. Na początku układanie tych niebieskich elementów napisane było, że jeden taki element dziennie będzie układany. Terazz już prawie kończą to układać, a robią to może półtora tygodnia.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując