Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 05.12.2009, 10:17
Muszą przestać odstawiać dziadostwo i w końcu wygrać Puchar Polski. Wydaje mi sie, że tylko w ten sposób (MP+PP) mogą zatrzeć plamę z tego sezonu.
..