Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
5364
05.12.2009, 10:13
wrócił Hossa i Chicago wygrało mecz... a potem przegrało 4
po porazce z Anaheim juz ich nie grałem na szczęście.
na dzisiaj.....
Carolina -
Vancouver
po kursie 2,15.typ wydaje sie dosc mocny a ze jest ten mecz o ludzkiej porze to gram to
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
rocco_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rocco_1906
Znajdź inne posty napisane przez rocco_1906