Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5364
Stary 05.12.2009, 10:13
wrócił Hossa i Chicago wygrało mecz... a potem przegrało 4 po porazce z Anaheim juz ich nie grałem na szczęście.

na dzisiaj.....

Carolina - Vancouver po kursie 2,15.typ wydaje sie dosc mocny a ze jest ten mecz o ludzkiej porze to gram to
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując