irman napisał(a):

|
A tak na marginesie jakieś takie miałem przeczucie, że tego bana to właśnie od Ciebie mogłem tylko dostać hehe.
|
Bo tylko ja z modów siedziałem przeziębiony w domu i moderowałem wasze wpisy po meczu derbowym.
hehe
Wierz mi lub nie, ale nie było w tym niczego osobistego.