wolfy napisał(a):

|
Dobra, to ja narobiłem zamieszania, bo banując po meczu derbowym za "sraxy", debili i tym podobne po prostu się zapędziłem. Refleksja przyszła za późno, za co wszystkich zainteresowanych przepraszam.
|
Czuję się jak pośmiertnie rehabilitowany, bo bana przez tydzień trzeba było przecierpieć

.
A tak na marginesie jakieś takie miałem przeczucie, że tego bana to właśnie od Ciebie mogłem tylko dostać hehe.