Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 04.12.2009, 23:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra, to ja narobiłem zamieszania, bo banując po meczu derbowym za "sraxy", debili i tym podobne po prostu się zapędziłem. Refleksja przyszła za późno, za co wszystkich zainteresowanych przepraszam.
Czuję się jak pośmiertnie rehabilitowany, bo bana przez tydzień trzeba było przecierpieć .

A tak na marginesie jakieś takie miałem przeczucie, że tego bana to właśnie od Ciebie mogłem tylko dostać hehe.
:/
Odpowiedz cytując