Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5360
Stary 04.12.2009, 23:32
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A mi Alkmaar zjebał konkretny kupon...
No ****a, wracam z knajpy, skąd sprawdzałem wynik po powiedzmy połowie- widzę AZ wygrywa, więc spokojnie piję sobie kolejne piwko, wchodzę na neta w domu, widzę Twojego posta i cały szampański nastrój szlag trafił. Dobrze, że jakieś Słowaki powygrywali swoje mecze hokejowe, to dzień nie jest zupełnie stracony. Teraz coś na noc, piwko na dobicie i do spania.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując