Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza
Offline
#
1461
04.12.2009, 23:30
Kris54
napisał(a):
To jest jak najbardziej sprawa kibiców z
całej
Polski.
Dokładnie. Dzisiaj Oni, jutro my. Wspierać to nasz interes.
T-driver
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-driver
Znajdź inne posty napisane przez T-driver