A mi Alkmaar zjebał konkretny kupon....jak ja nie znoszę syndromu ostatniego meczu(nie mylić z jednym meczem, który nie był ostatni

- podobna sprawa ale o wiele mniej bolesna), szczególnie jak ten ostatni mecz wydaje się być najprostszym.
ps
znacie jakąś stronkę gdzie można by prześledzić statystyki meczów ,powiedzmy tych lepszych lig - ilość strzałów,posiadanie itp?