Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1460
Stary 04.12.2009, 23:10
licoo napisał(a):Wyświetl post
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?
Idąc Twoim rozumowaniem sprawa transparentu "IV rozbiór" to sprawa tylko Lechii (przecież ona dostała kare nie my, co nas to obchodzi?) czy GKS-u (oni dostali wpierdól i ich zamkneli, co nas to obchodzi?)

Pewnie tak samo nie rozumiałeś czemu wychodziliśmy w meczu z Widzewem w sezonie 2007/08.

I idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, po co wpuszczać gości na swój sektor (np. Odra Wodzisław nas czy GKS Bełchatów Legie) skoro to oni dostali kare a nie my.
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując