licoo napisał(a):

|
matt1906 myślę, że to akurat są całkiem inne sprawy, dotyczące również innych kibiców z całej Polski. Sprawa z ITI to według mnie jest ich wewnętrzne sprawa. Myślisz że kibice Legii wspieraliby nas, jakbyśmy mieli konflikt z Cupiałem?
|
Idąc Twoim rozumowaniem sprawa transparentu "IV rozbiór" to sprawa tylko Lechii (przecież ona dostała kare nie my, co nas to obchodzi?) czy GKS-u (oni dostali wpierdól i ich zamkneli, co nas to obchodzi?)
Pewnie tak samo nie rozumiałeś czemu wychodziliśmy w meczu z Widzewem w sezonie 2007/08.
I idąc dalej Twoim tokiem rozumowania, po co wpuszczać gości na swój sektor (np. Odra Wodzisław nas czy GKS Bełchatów Legie) skoro to oni dostali kare a nie my.