Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.12.2009, 23:05
licoo moze lepiej sie juz nie wypowiadaj w tym temacie bo nic z niego nie rozumiesz ok?
Chyba ze walniesz sobie w podpisie gigantycznymi literami "TO MOJE PRYWATNE ZDANIE, MAM NIEWIELE WSPOLNEGO Z WISLA KRAKOW I KIBICOWANIEM. NIE LUBIE LEGII". Wtedy prosze bardzo. Ale jesli juz taki podpis sobie zrobisz to sie zastanow co robisz na tym forum skoro nie masz z nim nic wspolnego.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując